Sustuk - En Geniş Kapsamlı Forum Sitesi | 2011'den ∞'a
Sen de Sustuk Ailesine Katılmak ve İçeriklerden Faydalanmak İstiyorsan Kayıt Ol Toplu sekste güldüren ifade :D 693767
Sen de Sustuk Ailesine Katılmak ve İçeriklerden Faydalanmak İstiyorsan Kayıt Ol Toplu sekste güldüren ifade :D 693767
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sustuk - En Geniş Kapsamlı Forum Sitesi | 2011'den ∞'a Hoşgeldiniz,

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapToplu sekste güldüren ifade :D 4625
Sustuk'ça Sizlerle Büyümeye Hazır =)
Dost Sitemiz İsmail YK TV Adresine Tüm Sustuk'çuları Bekleriz ...

Toplu sekste güldüren ifade :D

+2
adaş_yk
Mavi_Kiyamet
6 posters
YazarMesaj
Mavi_Kiyamet
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mavi_Kiyamet

Kadın Mesaj Sayısı : 1054
İş/Hobiler : Basketbol oYnamaq,$iir YazmaK
Lakap : Cadiii
Ruh Haliniz : Toplu sekste güldüren ifade :D Aciliua7
Takımı : Toplu sekste güldüren ifade :D Galata101tc5

Toplu sekste güldüren ifade :D Empty
MesajKonu: Toplu sekste güldüren ifade :D   Toplu sekste güldüren ifade :D EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 9:34 am

Polisler nezarethanede kalan kadınla grup seks yaparken kameralara yakalandı. Kadın öyle bir ifade verdi ki kargalar güler. Bakın ne dedi?
Antalya Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 2 polis ile emniyet nezarethanesinde grup seks yaparken MOBESE kameraları tarafından görüntülenen G.T., ifadesinde "Polislerin çalışma şartlarına çok üzülüyorum. Hallerine üzüldüm, onlarla beraber oldum" dedi.

Hürriyet'e göre; Antalya Emniyeti Asayiş Şube Ahlak Bürosu ekiplerinin geçen pazar günü kentin Konyaaltı semtinde bir pansiyona yaptığı baskında, fuhuşta yakalanan Türk kadın G.T., gözaltına alındı. Sanayi Mahallesi'ndeki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen G.T., işlemlerin tamamlanıp ertesi gün adliyeye sevk edilmek üzere 4 katlı binanın zemin katında bulunan Gözaltı Bürosu'nda nezarethaneye konuldu.

POLİSLER PARAYLA SEKS TEKLİF ETTİ

Aynı akşam burada nöbetçi olan 7 polisten İ.T. ve M.A., nezarethaneye girerek fuhuşta yakalanan kadına para teklif edip cinsel ilişkiye girdi. Polisler ayrıca kadınla üçlü grup seks yapmaktan da çekinmedi.

MOBESE'DEN CANLI CANLI İZLENDİLER

Nezarethanedeki kameraların sadece binadan izlendiğini, pazar günü de müdürün olmadığını ve kimsenin görmediğini düşünerek rahat hareket eden polislerin grup seksi, kameralar MOBESE sistemine bağlı olduğu için Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezi'nde saniye saniye izlenip kaydedildi.

NEZARETE BASKIN YAPILDI

Merkezde görevli polislerin durumu hemen amirlerine bildirmeleri üzerine Nöbetçi Emniyet Müdürü nezarethaneye baskın yaptı. Müdür, polisler İ.T. ve M.A. ile kimliği açıklanmayan kadını grup seks yaparken suçüstü yakaladı. Nezarethanede grup seks olayıyla ilgili soruşturma açılırken, polis memurları İ.T. ve M.A. açığa alındı.

POLİSLERE ACIDIM GRUP SEKS YAPTIM

Polis memurları İ.T. ve M.A.'nın kendisini nezarethanede taciz ettiğiyle ilgili açılan idari soruşturma kapsamında ifade veren G.T., kimsenin kendisini taciz etmediğini söyledi. G.T. ifadesinde şunları kaydetti:
"Ben kimseden şikayetçi değilim. Onların haline acıdım, polislerin çalışma şartlarına çok üzülüyorum. Gece- gündüz çalışıyorlar. İsteyerek birlikte oldum, her ikisiyle de. Şikayetçi değilim. Ne var ki bunda? Beni taciz etmediler ki. Hallerine üzüldüm, onlarla beraber oldum."

FUHUŞTAN DEFALARCA GÖZALTI

En son 22 Ocak 2008 tarihinde yine bir fuhuş baskını sonucu Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan G.T.'nin, Gaziantep ve Antalya'da da fuhuş yaptığı gerekçesiyle defalarca gözaltına alındığı ortaya çıktı.

Gaziantep'te 2004- 2006 yılları arasında hakkında 4 kez fuhuştan işlem yapılan, sabıkasında bir kez de uyuşturucu kullanmaktan suçu bulunan G.T., 2006'da bir ulusal televizyondaki röportajında (Flash TV) küçük yaştaki kızların zorla fuhuş yaptırıldığı iddiasının olduğu röportajıyla gündeme gelmişti.

İddiaya göre, G.T.'nin kadın taciri olduğu ileri sürülen dostu Ahmet A. ile arasının açılması nedeniyle bu kişiyi söz konusu televizyonun İstanbul merkezine "Otoparkta küçük yaştaki kızlara fuhuş yaptırıyor" şikayetinde bulunmuş, televizyon kameramanlarının çektiği gizli kamera görüntülerindeki kızların G.T.'nin arkadaşları olduğu ortaya çıkmıştı.
adaş_yk
Üye
Üye
adaş_yk

Erkek Mesaj Sayısı : 120
İş/Hobiler : YILDIZLARA BAKMAK SÖNENE KADAR
Lakap : kral_yinesensiz
Takımı : Toplu sekste güldüren ifade :D Diger101vb0

MesajKonu: Geri: Toplu sekste güldüren ifade :D   Toplu sekste güldüren ifade :D EmptyPerş. Kas. 27, 2008 2:59 am

Toplu sekste güldüren ifade :D 531690
Mavi_Kiyamet
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mavi_Kiyamet

MesajKonu: Geri: Toplu sekste güldüren ifade :D   Toplu sekste güldüren ifade :D EmptyPerş. Kas. 27, 2008 8:30 am

adaş_yk demiş ki:

ayiba kacmis biraz kusura bakma haber iste...
MERAL GEDİK

MERAL GEDİK

Kadın Mesaj Sayısı : 5
İş/Hobiler : sanat ve tasarım öğrencisi
Lakap : MERAL YK&İSMAİL YK
Ruh Haliniz : Toplu sekste güldüren ifade :D Gevezeeb0
Takımı : Toplu sekste güldüren ifade :D Besikt101mm2

MesajKonu: Geri: Toplu sekste güldüren ifade :D   Toplu sekste güldüren ifade :D EmptyÇarş. Ara. 17, 2008 2:53 am

Toplu sekste güldüren ifade :D 649501
http://www.ismailykfanboard.net
* Emine-YK *
Admin
Admin
* Emine-YK *

Kadın Mesaj Sayısı : 1477
İş/Hobiler : YAPTIĞIM HERŞEY İŞİM....İÇİMDEN GELEN HERŞEY HOBİM...
Lakap : ---(((!!!SeNcE!!!)))---
Ruh Haliniz : Toplu sekste güldüren ifade :D Canliau7
Takımı : Toplu sekste güldüren ifade :D Fenerb111hw1

MesajKonu: Geri: Toplu sekste güldüren ifade :D   Toplu sekste güldüren ifade :D EmptyC.tesi Ara. 20, 2008 3:33 pm

Saol kız Toplu sekste güldüren ifade :D 635487
http://www.haylazlar.catsboard.com
Mavi_Kiyamet
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mavi_Kiyamet

MesajKonu: Geri: Toplu sekste güldüren ifade :D   Toplu sekste güldüren ifade :D EmptyPerş. Ara. 25, 2008 9:42 am

[quote="FENERKOLİK-YKCI"]Saol kız Toplu sekste güldüren ifade :D 635487[/quote
Rica Canim Toplu sekste güldüren ifade :D 325635 Toplu sekste güldüren ifade :D 635487
_YAraMAZ_
Üye
Üye
_YAraMAZ_

Kadın Mesaj Sayısı : 83
İş/Hobiler : !!İSMAİL YK!!
Lakap : YK Çocukluğu

MesajKonu: Geri: Toplu sekste güldüren ifade :D   Toplu sekste güldüren ifade :D EmptySalı Ara. 30, 2008 8:19 pm

adaş_yk demiş ki:
http://www.ismailykfanboard.net
İSO KOLİK
Süper Moderatör
Süper Moderatör
İSO KOLİK

Kadın Mesaj Sayısı : 1088
İş/Hobiler : Müzik Dinlemek
Lakap : ..Zilli..
Ruh Haliniz : Toplu sekste güldüren ifade :D Supheliwf3
Takımı : Toplu sekste güldüren ifade :D Fenerb111hw1

MesajKonu: Geri: Toplu sekste güldüren ifade :D   Toplu sekste güldüren ifade :D EmptyPaz Ocak 31, 2010 10:06 pm

Polisler Şaka Gibi Resmen...
http://www.starlar.ile.biz

Toplu sekste güldüren ifade :D
1 sayfadaki 1 sayfası